درباره ما

شرکت تدارکات پزشکی ماوراء بحار به عنوان یكی از پیشروترین شرکتها در زمینه تامین کالاهای پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی در كشور می باشد. این شرکت در تاریخ 1/10/1371 و به شماره 94506 به ثبت رسید و با هدف تأمین كالاهای مورد نیاز بیمارستانهای تخصصی در حوزه قلب و عروق فعالیت خود را آغاز نمود.
شرکت تدارکات پزشکی ماوراء بحار، در راستای این مسیر متعالی و تحقق اهداف والای خویش، و نیز بهبود مستمر عملکرد خود و افزایش رضایتمندی و اعتماد تمامی طرف های ذینفع، اقدام به پیاده سازی سیستمهای مدیریتی مبتنی بر استانداردهای ISO 9001:2000 و ISO 13485:2003 نموده و اصول و جهت گیری های زیر را شالوده تلاشهای خود قرار داده است و خود را در قبال دستیابی به آنها متعهد میداند:
  • بازنگری، اصلاح و بهینه سازی فرآیندها و فعالیتهای كاری موجود در راستای بهبود مستمر عملكرد شرکت و کارمندان
  • بسط و گسترش بازارهای هدف شرکت در کل کشور
  • تلاش در جهت تامین و بهبود سلامت مشتری با ارائه تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه
  • ارتقاء سطح دانش و آگاهی مصرف کنندگان
  • برنامه ریزی و اقدام در جهت شناخت بیشتر و درک کامل نیازمندیهای مشتری و الزامات قانونی
  • افزایش رضایت و اطمینان مشتریان از طریق ایجاد كانالهای ارتباطی مناسب با تامین كنندگان و مشتریان
شركت تدارکات پزشکی ماوراء بحار با در اختیار داشتن بیش از پنجاه نفر کارمند و داشتن گروه فروش و پشتیبانی علمی و توانمند اكنون یكی از بزرگترین شركتهای تأمین كننده نیازهای مصرفی بیمارستانهای تخصصی قلب و عروق می باشد. این شرکت همچنین در راستای هماهنگی هر چه بیشتر با سیاست های صنفی و حرفه ای به عضویت انجمن صنفی شرکت های مهندسی پزشکی و انجمن شرکتهای مهندسی پزشکی ایران در آمده است.
شركت تدارکات پزشکی ماوراء بحار در راستای توسعه فعالیتهای خود تاكنون مـوفق به اخذ بیش از ده نمایندگی از كمـپانی های مـعتبر و بـزرگ جـهانی شـده است كه از جـمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

كمپانی Carbomedices (Sorin Group) تولید كننده دریچه های قلبی
كمپانی Boston Scientific تولید كننده محصولات كاردیولوژی
كمپانی Vascutek(TERUMO) تولید كننده عروق مصنوعی
كمپانی GU (Fannin) تولید كننده ابزار جراحی تخصصی
كمپانی A&E Medical تولید كننده محصولات جراحی قلب
كمپانی Chase (Surge medical) تولید كننده محصولات جراحی قلب
كمپانی Eurosets تولید كننده محصولات جراحی قلب
كمپانی IMS تولید كننده دستگاههای ماموگرافی
كمپانی L&T Medical تولید كننده مانیتور های اتاق عمل
كمپانی Biogel تولید كننده دستكش های جراحی تخصصی


تلاش و كوشش مدیریت شركت ماوراء بحار درجذب نیروهای متخصص و كارآمد و سیاست های مدیریت شركت باعث شده است تا این شركت گام های بسیار بزرگ و مثبتی را در جهت ارائه خدمات به بیماران، پزشكان و بیمارستانها بر دارد و در این راستا نیز موفقیت های بزرگی كسب نموده است که می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • Boston Scientific Eastern Mediterranean CEDAR’S RECOGNITION BRONZE AWARD 2001.
  • Boston Scientific Middle East CEDAR’S BRONZE AWARD in recognition of outstanding support to Boston Scientific Middle East for the year 2004.
  • Boston Scientific Middle East CARDIOLOGY PERFORMANCE AWARD 2005.
  • SURGE MEDICAL SOLUTIONS, LLC: OUTSTANDING SALES 2006.
ما براین باوریم كه تحقق اهداف و مقاصد فوق تنها در سایه مشاركت گروهی همه همكاران در یك محیط صمیمی، توام با نظم و ترتیب سازمانی و رعایت اصول، قابل دستیابی خواهد بود. و اكنون شركت ماوراء بحار با تكیه به توانایی و دانش مدیریت خود و با نگاه به افق های در پیش رو سعی در برداشتن گام های بزرگتر و مؤثرتری دارد.